Вітання

Привітайте рідних та близьких на хвилі Радіо ШАНС

Озвучуються повідомлення, що надійшли до 12:00.
Ті, що надійшли пізніше, будуть озвучені наступного дня.
(обмеження по символах — 500)

Хто вітає:
Синочок Богданчик.чоловік.батьки.бабусі.діусі і вся родина.друзі.куми.
Кого вітає:
Дутчак Христину с.Верхня З Днем народженням
Вітаю з днем народження! Хочу побажати всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові і відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, творчого натхнення та благословення у всіх починаннях! Нехай найпотаємніші мрії неодмінно збуваються, а всі бажання «чманіють» від наявних можливостей!
22 Січня, 2019. 12:45
Хто вітає:
Друзі
Кого вітає:
Даниліва Василя
Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта! Бажаємо здоров'я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, Нехай у серці розкошує літо І соняхом квітує золотим. Хай постійний успіх, радість і достаток Сипляться до вас, немов вишневий цвіт, Хай життєвий досвід творить з буднів свята, Господь дарує довгих-довгих літ!
17 Січня, 2019. 8:35
Хто вітає:
Колеги та друзі
Кого вітає:
Даниліва Василя Івановича
Щиро вітаємо з Днем народження!!! Прийми Іванович вітання У День народження від нас Здоров'я, щастя і наснаги Бажаєм в цей чудовий час. Душею зовсім не старіти Щоб коньячку ще сто по 100, І кожний день життю радіти В житті завжди щоб Вам везло. Поставте будь ласка пісню "Хочеш" групи " Без обмежень"
16 Січня, 2019. 21:15
Хто вітає:
Правнучки Анжелочки і Люсеньки невестушки
Кого вітає:
Шишкіна Марія Йосипівна
90 років — це славний ювілей! І життєва мудрість в очах. Хіба варто про щось шкодувати, Хіба варто дивитися назад? Ми ж хочемо Вам побажати, Щоб щастя був повен дім, Кожен день, щоб давав Вам сил. А від нас захоплення і низький уклін!
08 Січня, 2019. 21:56
Хто вітає:
сімя Олійник
Кого вітає:
Олійника Йосипа Йосиповича
Дорогого сина .брата.стрийка з днем народження 23роки вітають -тато.мама брат Наєар братова Юля племінник НазарчикНелегка доля випала тобі.В свої 18років ти вже добровольцем боронив неньку Україну.Три роки матір божа тебе обегігала. Дякуємо тобі Бажаєм здоровя. щасливої долі.Удачі кохання і грошей доволі.Нехай тобі буде усе.як бажається.Фортуна нехай посміхається.
23 Грудня, 2018. 8:34
Хто вітає:
Дружина Оля
Кого вітає:
Коханого чоловіка Гук Андрія
Вітаю тебе, дорогий мій, коханий! Хай день цей щасливим і радісним стане. Хай радість наповнить життя і надалі. Не знай ні хвороб, ні жалю, ні печалі. Залишся турботливим, ніжним і сильним. Життя буде довгим, а щастя — суцільним. Поваги близьких і кар’єри стрімкої! Щоб жити в достатку, добрі і спокої! Хай здійсняться задуми та втіляться мрії!!! Пісня Марії Бурмаки- з днем народження, сонце
14 Грудня, 2018. 11:15
Хто вітає:
Батьки
Кого вітає:
Гук Андрія
Вітаємо з днем народження! Перші 10 років – собі дитинство залишило, Другі 10 років – взяла юності пора, А треті 10 років сьогодні наступили, Новий етап – дорослого, сімейного життя. Тож ми вітаєм з ювілеєм щиро, Бажаємо достатку, радості, добра, Здоров’я міцного, злагоди і миру, Щоб завжди тебе Мати Божа берегла! А Господь тобі хай посилає Щасливі й незабутні дні, Ангел-охоронець хай з плеча не злітає, Завжди допомагає в дорозі і в труді. Поставте, будь ласка, пісню Сину сину, ангел мій
14 Грудня, 2018. 8:48
Хто вітає:
Дружина Оля
Кого вітає:
Коханого чоловіка Гук Андрія
Хай добрий Ангел береже повік Вогонь зорі, що долею зоветься. Життя, неначе вишитий рушник, Багрянцем калиновим усміхнеться. Нехай волошками цвітуть літа прекрасні, Нехай здійсняться тисячі бажань, Щоб доля дарувала тільки щастя, Ні грама бід, ні капельки страждань. Будь завжди гарним і молодим, Бажаним, добрим і простим. Зажди усміхненим і милим, Зажди коханим і єдиним. МИ тебе любимо) пісенька для Твого хорошого настрою Бабкін- Дихай повільно
12 Грудня, 2018. 21:28
 1 2 3 > 

Афіша