Вітання

Привітайте рідних та близьких на хвилі Радіо ШАНС

Озвучуються повідомлення, що надійшли до 12:00.
Ті, що надійшли пізніше, будуть озвучені наступного дня.
(обмеження по символах — 500)

Хто вітає:
бабуся Марія та дідусь Василь з Добровлян
Кого вітає:
Онучку Сніжанну Мельник
У радісний і світлий день твого народження хочу побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце! Пісня Дмитро Оленич "Сніжанна"
04 Лютого, 2019. 13:48
Хто вітає:
Олена Корпенко
Кого вітає:
Олександр Кахай
Доброго дня, шановний "Шанс"! Щиро вдячні тобі, що ти є! Щиро вітаю від себе та всього колективу райдержадміністрації крутого хлопця - благодійника, рятівника, громадського діяча та просто справжнього товариша! Шановний Олександр Кахай - щастя тобі, міцного здоров'я та добробуту по життю! Поставте, будь ласка, Злата Огневич "Єдиний")
01 Лютого, 2019. 14:06
Хто вітає:
дружина Грицьків Надія
Кого вітає:
Грицьків Віталія
Я дякую Богу за ту хвилинку, Що нас із тобою звела, Ми рідні, ми любі, ми дві половинки, Це щастя нам доля дала. Вітаю тебе з днем народження, милий, Будь завжди таким, як ти є, Мужнім, відвертим та дуже красивим, Лиш в тобі кохання моє! Щиро вітають тебе і наші донечки Софія та Анастасія. Любими тебе,цілуємо,обнімаємо.
23 Січня, 2019. 9:26
Хто вітає:
Сестра Тетяна
Кого вітає:
Грицьків Віталія
Дорогий братику! Поздоровляю від усього серця з Днем народження! Бажаю тобі успіхів у всіх справах, за які ти берешся! Хай Господь благословляє твої кроки , хай дає мир і спокій у родині! здоров’я тобі і бадьорості духу і тіла, молодості і звитяги! Нехай здійсняться всі твої мрії, нехай буде мир і щастя у твоїй родині, все благополучно на роботі, а в душі нехай буде вічна весна з коханням.З найщирішими побажаннями вітає тебе вся родина!
23 Січня, 2019. 9:20
Хто вітає:
Синочок Богданчик.чоловік.батьки.бабусі.діусі і вся родина.друзі.куми.
Кого вітає:
Дутчак Христину с.Верхня З Днем народженням
Вітаю з днем народження! Хочу побажати всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові і відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, творчого натхнення та благословення у всіх починаннях! Нехай найпотаємніші мрії неодмінно збуваються, а всі бажання «чманіють» від наявних можливостей!
22 Січня, 2019. 12:45
Хто вітає:
Друзі
Кого вітає:
Даниліва Василя
Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта! Бажаємо здоров'я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, Нехай у серці розкошує літо І соняхом квітує золотим. Хай постійний успіх, радість і достаток Сипляться до вас, немов вишневий цвіт, Хай життєвий досвід творить з буднів свята, Господь дарує довгих-довгих літ!
17 Січня, 2019. 8:35
Хто вітає:
Колеги та друзі
Кого вітає:
Даниліва Василя Івановича
Щиро вітаємо з Днем народження!!! Прийми Іванович вітання У День народження від нас Здоров'я, щастя і наснаги Бажаєм в цей чудовий час. Душею зовсім не старіти Щоб коньячку ще сто по 100, І кожний день життю радіти В житті завжди щоб Вам везло. Поставте будь ласка пісню "Хочеш" групи " Без обмежень"
16 Січня, 2019. 21:15
Хто вітає:
Правнучки Анжелочки і Люсеньки невестушки
Кого вітає:
Шишкіна Марія Йосипівна
90 років — це славний ювілей! І життєва мудрість в очах. Хіба варто про щось шкодувати, Хіба варто дивитися назад? Ми ж хочемо Вам побажати, Щоб щастя був повен дім, Кожен день, щоб давав Вам сил. А від нас захоплення і низький уклін!
08 Січня, 2019. 21:56
 < 1 2 3 4 > 

Афіша