Новини

Скрипаль-віртуоз Девід Гарретт знову приїде в Україну

Скрипаль-віртуоз Девід Гарретт знову приїде в Україну

14
Вересня

Його називають Паганіні у світі популярної музики та Джимі Хендріксом серед скрипалів. Кожен його виступ гарантує аншлаг. Вперше взявши скрипку в чотири роки, в дванадцять він уже грав на одній сцені з Ієгуді Менухіним. 3 та 4 жовтня неповторний Девід Гарретт повернеться в Україну зі своїм туром "EXPLOSIVE LIVE!".

"Цей тур не схожий ні на що, що я робив раніше", – говорить Гарретт. Його неймовірні трактування хітів на кшталт Purple Rain, They Do not Care About Us або Viva la Vida і аранжування найвідоміших класичних творів таких, як "Літо" Вівальді або 5 симфонії Бетховена, а також власні композиції на кшталт Furious і Explosive щоразу піднімають слухачів на ноги і викликають шквал овацій.

Обожнюваний мільйонами фанатів по всьому світу, Девід Гарретт отримав 23 золотих і 16 платинових нагороди в різних країнах, а його останній альбом "EXPLOSIVE" став золотим в Німеччині та Австрії усього за декілька тижнів продажів. Одна з головних фігур у світі кросовера, Гарретт однаково вільно почувається, виступаючи з видатними оркестрами і граючи відомі широкому загалу рок-хіти.

В Україні він цілком справедливо є одним з найвідоміших і улюблених музикантів в жанрі crossover усіх часів, і користується незгасним успіхом. Віртуоз з класичною школою і харизмою рок-зірки, який зіграв головну роль у фільмі "Паганіні: скрипаль диявола", він знову готовий вразити своїх шанувальників на концертах 3 і 4 жовтня у Палаці "Україна!".