Новини

KAMALIYA презентувала гарячий дуетний кліп за участю свого чоловіка

KAMALIYA презентувала гарячий дуетний кліп за участю свого чоловіка

17
Липня

Найбагатша співачка України KAMALIYA підготувала соковитий літній хіт у жанрі поп-латина! Трек "Наше LіТО" записаний спільно з дуетом RICO MACHO, які раніше знімалися в лірик-відео виконавиці "Самба Тропікана", пише tochka.net.

Авторами пісні стали Віктор Курандо і гітарист KAMALIYA Андрій Дудін.

"З хлопцями RICO MACHO ми познайомилися ще на зйомках мого лірик-відео "Самба Тропікана". Атмосфера була, ну, дуже відвертою! Вони навіть обидва спробували закрутити зі мною роман! Цю історію, до речі, було вирішено певним чином відобразити в кліпі. Що я відповіла тоді на залицяння? Ох, побачите, це може стати черговим мемом! Не обійдеться без мого чоловіка!"- говорить KAMALIYA.

Кліп "Наше LіТО" вийшов іронічним і легким. KAMALIYA відійшла від звичного для всіх амплуа діви і зоряної блондинки і показала, що вона не без почуття гумору! Зйомки дуетного відео довірили добре відомому українському режисерові Олені Вінярській.

"Над "Самбою..." свого часу теж працювала я, тому, в принципі, я і познайомила Камалію з одним з учасників дуету, Епіфаніо! Хоча музика підказувала латиноамериканську тему, ми вирішили їй не піддаватися! Атмосфера і історія кліпу - це Техас, золотий пісок, двоє відпочиваючих ковбоїв, і розкішна блондинка, від якої важко не втратити голову!"- говорить Олена Винярська.

Фото: tochka.net