Новини

“Вистраждана історія особисто”: “Океан Ельзи” випустив новий ліричний трек

“Вистраждана історія особисто”: “Океан Ельзи” випустив новий ліричний трек

17
Липня

Океан Ельзи видав новий синґл, пісню "Човен". Трек поки що не входить в жоден альбом групи і є найсвіжішим творінням Святослава Вакарчука і команди. Про це повідомляє український медіа-сервіс ФДР.

"Пісню я написав десь за кілька днів до дня народження, десь у десятих числах травня. І вона написалася за півгодини: отак сів і воно пішло. Потім я ще змінив два рядки, а мелодійно не змінив ані грама від моменту першої версії. Пригадую, що на своєму дні народження, 14 травня, я її заспівав під гітару друзям і натхненний тим, що їм сподобалося, ми пішли в студію, знайшли час і записали її",- пригадує Святослав.

Коли ви почуєте "Човен", то можете звернути увагу, що текст пісні відчутно прямолінійніший, ніж зазвичай у Святослава, і містить посилання безпосередньо на події з української історії. Сам артист пояснює це так:

"Це вже ми починаємо бачити ефект накладання моєї політичної діяльності на творчість, можливо. Але «Веселі, брате, часи настали» теж пряма пісня. Деколи є момент, коли треба говорити прямо: оцей лівий і правий берег, що в нас з одного боку цвітуть сади, а з іншого – чужі сліди… Тобто для мене це дуже вистраждана історія особисто",- ділиться співак.

Фото: скрін з YouTube