Новини

“На крилах життя”: Sonya Kay випустила весняну пісню

“На крилах життя”: Sonya Kay випустила весняну пісню

04
Березня

Українська співачка Sonya Kay вже встигла зайняти своє місце в серцях слухачів, тому не перестає радувати їх, представляючи нову композицію "На крилах життя", пише tochka.net.

Співачка разом з саундпродюсерами Вадимом Поротковим і Микитою Богдановим (Ost & Meyer Production) створили ніжний весняний трек, який подарує всім відчуття тепла і любові, а енергійний саунд змусить кожного "літати" і відчувати легкість життя.

"Створювалася ця пісня в початковій версії на англійській мові, а потім була переведена дуже талановитою дівчинкою Надією Гасюк. А музика з'явилася абсолютно спонтанно, коли ми сиділи з моєю командою в студії звукозапису, наспівуючи якісь мелодії, з яких і вибрали саме її. Вона повністю описує мої почуття, які я хотіла передати. Подарувати промінчик любові кожному слухачеві",- коментує Sonya Kay.

Новий трек Sonya Kay присвятила всім закоханим і окриленим життям.

"Ця пісня присвячена почуттям, які в момент любові окриляють все навколо. Ти бачиш те, що не бачать інші. Правил у цей момент не існує. Є тільки ти і він! Ви занурюєтеся в це безмежне щастя і хочете залишитися в цій ейфорії назавжди. Посміхатися, робити якісь божевільні вчинки, від яких зупиняється дихання. І саме ця пісня, на мій погляд, є мелодією любові, яку відчуває кожен, хто дійсно закоханий",- прокоментувала співачка.

Фото: JetSetter