Новини

Молодий український гурт ТИМПАЧЕ випустив пісню “Птахи”

Молодий український гурт ТИМПАЧЕ випустив пісню “Птахи”

03
Жовтня

Їх дебютний альбом називається "23". Ідеальний вік для початку нової великої історії! Молодий український інді-рок гурт ТИМПАЧЕ презентує пілотний сингл "Птахи" з майбутнього альбому, реліз якого запланований на 18 жовтня, пише tochka.

Азартний, технічний інді-рок ТИМПАЧЕ - чи не головна інтрига цієї осені на українській рок-сцені. У їх багажі дюжина майбутніх гітарних хітів, у яких оспівуються вечірки, клуби, романтика і бурхливі нічні пригоди.

На підтримку синглу "Птахи" гурт презентує чорно-біле відео: літня безтурботність і свобода на березі лісового озера. Режисер кліпу Кирило Светашов каже, що при роботі над відео надихався творчістю таких фоторафів як Sally Mann і Jock Sturges.

"Створюючи відео, мені хотілося не прив'язуватися до часу, епохи або моди, а зосередитися на емоціях, які виникають при прослуховуванні треку. Ми живемо в місті та стежимо за хвилинами на годиннику, але не звертаємо уваги на те, як природа говорить з нами",- зазначив режисер.

До слова, новий сингл ТИМПАЧЕ - це дебютний реліз лейблу Mnogo Vody, створеного на базі відомого однойменного PR-агентства. Завдання лейбла - підтримка найбільш обдарованих і перспективних артистів української незалежної сцени.

Фото: tochka