Новини

“До рана” - запальний трек від дуету Захар і Андріана

“До рана” - запальний трек від дуету Захар і Андріана

07
Жовтня

Двоє львівських артистів Андріана і Захар поєднали свої голоси у новій спільній пісні "До Рана". Це не перша спільна пісня виконавців. Знайомі вони доволі давно, ще від 1996 року, коли запізналися на дитячому пісенному фестивалі, після чого навіть записали дуетом трек. Але потім їхні шляхи розійшлися, щоб кілька місяців тому знову перетнутися в студії над спільною композицією "До Рана". Про це повідомляє український медіа-сервіс ФДР.

"Запис пісні відбувався дуже легко, на позитиві. Я, як правило, довго пісні не пишу. Захар також. Два професіонали – вони довго не записують. Ну і, крім того, у нас ще дуже класний саунд-продюсер, Віталій Літягін, який має підхід до будь-якого вокаліста: до того, хто вміє співати, і до того, хто співати взагалі не вміє",- коментують артисти.

Отак з жартами Захар з Андріаною і записали трек, зроблений в балканській музичній стилістиці, в якій останніми роками працює співачка. Захарові такі ритми теж нечужі, тому він з радістю доклався до аранжування і вийшло поєднання стилів, яке артисти і презентували.

Фото: ФДР