Новини

Океан Ельзи записали саундтрек до фільму “Захар Беркут”

Океан Ельзи записали саундтрек до фільму “Захар Беркут”

08
Жовтня

"Захар Беркут" об'єднує найкращих: український гурт Океан Ельзи записала нову пісню, що стала офіційним саундтреком до історичного екшну, який виходить на екрани вже в цей четвер, 10 жовтня. На пісню "Перевал" був знятий кліп, який музиканти вже презентували в мережі, пише tochka.

"Історія Захара Беркута і відважних тухольців - це історія про одну з головних речей у світі - про мужність. Про мужність чоловіків, жінок, дітей. Про ту саму мужність, яка не раз нам усім допомагала подолати не один крутий поворот долі, не один перевал. Круто, що цю історію розповіли знову, просто зараз. І саме про це наша нова пісня. Я вже бачив робочі матеріали фільму, це правда круто. Дуже чекаю його прем'єру!"- сказав автор пісні "Перевал", лідер гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук.

"Пісня стала головною частиною саундтрека фільму. До створення фільму долучилися найкращі кінематографісти України, в ролях знялися найталановитіші актори з усього світу. І ми дуже пишаємося тим, що головну пісню написав і виконав саме Святослав Вакарчук і гурт Океан Ельзи. Сподіваємося, що цей трек стане хітом, а наше кіно завоює серця мільйонів глядачів",- коментує продюсер "Захара Беркута" Єгор Олесов.

Для кліпу, вражаючого своєю масштабністю, були використані кадри з історичного екшна "Захар Беркут". Крім того, додаткові сцени з вокалістом гурту Святославом Вакарчуком були відзняті на натурному майданчику студії FILM.UA, де відновлені декорації величезної гірської ущелини, створені спеціально для фільму.

Фото: www.cosmo.com.ua