Новини

“Все чесно”: Фіолет випустили новий альбом до 10-річчя гурту

“Все чесно”: Фіолет випустили новий альбом до 10-річчя гурту

04
Листопада

Український поп-рок гурт Фіолет презентував новий EP "Все чесно", присвячений 10-річчю творчості музикантів. Туди увійшли Intro і 5 нових треків, над якими гурт працював протягом року з п'ятьма різними саундпродюсерами, пише tochka.

"Все чесно" — назва символічна. Всі пісні в міні-альбомі об'єднані темою "часу" і наших намагань надати цьому швидкоплинному життю нових сенсів і значень. Стосується це найрідніших людей, улюбленої справи чи того, яким буде наше майбутнє. "Все чесно" — пісні про наше життя і нас, таких, якими ми є - в своїх сильних і слабких сторонах",- розповів фронтмен гурту.

Альбом "Все чесно" став своєрідним творчим експериментом для Фіолет. Кожен трек був створений разом з різними саунд-продюсерами, до роботи над альбомом були залучені Сергій Любинський (THE HARDKISS, Vivienne Mort), Артур Данієлян (Без Обмежень), Костянтин Пуга (O.TORVALD), Остап Панчишин (Антітiла, Арсен Мірзоян) і Мар'ян Кріськув (Один в каное).

"На одній з репетицій навесні 2019-го ми вирішили, що альбом до 10-річчя гурту — це ідеальна ситуація, аби спробувати себе з різними саунд-продюсерами — з різними підходами до роботи, звуку та філософії студійного піснетворення. Список саунд-продюсерів намалювався спонтанно — з кимось ми працювали, когось радили, про когось чули і до кожного з них ми приходили з певними напрацюваннями. Над більшістю першопочаткових аранжувань працював наш гітарист Роман Андрухів, для якого це був перший подібний досвід",- додав Мартинюк.

17 жовтня Фіолет презентували кліп на сингл з нового альбому "Київ-Берлін-Київ". І незабаром музиканти планують порадувати шанувальників новими відео до пісень з EP.

"Найбільш особистий трек — "Київ-Берлін-Київ": вперше про справжній біль і відчай мені вдалося заспівати без надриву і крику. Для мене це наразі найдоросліша річ в творчості останніх років. Тоді як "Все чесно", мабуть, найсвітліша пісня в дискографії Фіолету. "Нірванабуде" — присвята fioletfamily, найбільш незвична пісня — і завдяки присутності дитячого хору, і завдяки окремим ритмічним малюнкам",- говорить фронтмен гурту.

На честь 10-річчя гурту та з нагоди виходу альбому 20 листопада Фіолет відправляється в тур містами України, де зіграють нові пісні та всі кращі хіти за свою історію.

Фото: Atlas Weekend