Новини

TAYANNA презентувала нову пісню “До мами”

TAYANNA презентувала нову пісню “До мами”

05
Листопада

У неділю, 3 листопада, в рамках проекту "Танці з зірками 2019" відбулася ексклюзивна прем'єра нового синглу TAYANNA "До мами". У прямому ефірі співачка представила музично-хореографічний перформанс, режисером-постановником якого виступив Руслан Махов, пише ТСН.

Номер немов відтворює ідеальний кадр з красивого і драматичного кіно за часів 60-х. Лаконічні силуети ніжних відтінків, романтика та навмисна інфантильність стала відправною точкою для створення нового іміджу виконавиці.

"Пісня "До мами" - історія кохання, де почуттями тендітної жінки користується чоловік, аби полікувати свою болісну рану минулих відносин. Це пригнічує головну героїню. Людина, яка стає "подорожником" для її душі - мама. Адже у різних життєвих ситуаціях ніхто не підбере кращих слів, ніж вона. Ми повертаємось до мами, коли нам потрібна порада, коли нам добре чи погано, весело або самотньо",- сказала TAYANNA.

Композиція стане лід-синглом майбутнього EP, реліз якого запланований на зиму цього року. Автором слів і музики пісні "До мами" виступила сама співачка, а саунд-продюсером став Віталій Телезін.

Фото: Новий канал