Новини

BARABANOVA закрутила карусель із дівчатами

BARABANOVA закрутила карусель із дівчатами

06
Листопада

Новий реліз від співачки BARABANOVA - "Карусель". Цієї теплої осені він закрутить у своєму п‘янкому ритмі кожного слухача та не дозволить сумувати взагалі нікому, пише tochka.

Автором треку став Андрій Осадчук. Саунд-продюсерами вже традиційно виступили Вадим Поротков та Нікіта Богданов Ost&Meyer Production. 

Нещодавно був відзнятий кліп на цю пісню. Ідея відео належить продюсеру артистки Аіші Мілевській, а втілив її в життя відомий співак Андрій Кіше, що вперше виступив в ролі режисера. На знімальному майданчику царювала загадкова атмосфера, яку обрамляло різнокольорове світло крізь клуби диму. BARABANOVA стала центром  дійства в образі "дівчинки Tom Ford" в двох монохромних кольорах - чорному та білому. Компанію співачці склали дівчата, що професійно займаються танцями на пілоні. 

"Ідея кліпу належить моєму продюсеру Аіші Мілевській. Вона є двигуном мого проекту та всі ідеї щодо образу та наповнення належать їй. Але втілив її у життя співак Андрій Кіше, котрий вперше спробував себе як режисер. Мені здається, що йому вдалося це на всі 100%, а тепер чекаємо ваших коментарів",- сказала BARABANOVA.

Цікавою особливістю стало те, що все в кліпі символізує карусель, яка крутиться і обертається. Найбільша складність дісталась BARABANOVA, тому що її обертали на кріслі близько години.

Фото: Starbom.com