Новини

Артем Пивоваров презентував четвертий студійний альбом “Земной”

Артем Пивоваров презентував четвертий студійний альбом “Земной”

14
Листопада

Артем Пивоваров презентував четвертий студійний альбом "Земной", пише tochka.

"Земной" – це продовження концепції стихій Артема Пивоварова, яка не обмежилася альбомами "Стихия воды" і "Стихия огня", а продовжилася третьої стихією – стихією землі. Артист занурює слухача в новий симбіоз музики та енергії.
До альбому увійшло десять пісень, серед яких вже випущені сингли: "Мимо меня", "No.1", "Карма", "2000", і дуетна пісня зі співачкою Елка "В каждом из нас".

У створенні альбому брали участь: Денис Соколов, Сева Готчієв, Нікіта Трофимов (Pivovarov Production), Тім Решетько (MCHLSS), Максим Продан (Rayden), Діма Шнайдер, Нікіта Шкуропат.

Треки, що увійшли до альбому "Земной", створювалися протягом року. За цей час альбом набував всіляких форм, але при цьому зберігав легкість і чистоту, проходив етапи створення від складного до простого. У фіналі були відкинуті всі зайві слова і звуки.

"Земной" – про просте й важливе. Для світу і про світ. Альбом про єдність, свободу, любов і про людей в цілому. Новий етап, нове життя, нове перевтілення. У кожної з пісень своя історія. Місцями вона чиста і прозора, як вода, а часом відносить ураганом і обпікає при першому знайомстві. У кожної з пісень своє життя. І ми віримо в те, що нові життя і історії будуть народжуватися у нових людей при прослуховуванні цих композицій. "Земной" – це подорож світом. "Земной" – це дім. "Земной" – це первозданна любов",- розповів про свій альбом Артем.

Фото: tochka