Новини

“Я закохувалася не в тих хлопців”: MamaRika випустила пісню-застереження для всіх дівчат

“Я закохувалася не в тих хлопців”: MamaRika випустила пісню-застереження для всіх дівчат

15
Листопада

Коли ти зовсім юна та наївна, закохатися в кого-небудь - це не проблема. Проблема з'являється після того, як очікування зовсім не збігаються з реальністю: дзвінки без відповіді, нерозділені почуття та багато дівочих сліз.

Це траплялося з кожною із нас. Багато хто переживає це прямо зараз, поки слухає новий трек MamaRika під назвою "Дурненька". Слухає та, можливо, робить дуже важливі висновки для себе.

Як розповідає сама артистка, у цій пісні вона зіграла роль "кращої подруги", яка дає пораду всім дівчатам триматися від поганих хлопців якомога далі:

"Дурненька" - про стандартну ситуацію, коли дівчина закохується в хлопця, що розбиває їй серце. Вона розуміє, що відбувається щось не те, але продовжує його любити через брак досвіду. Про це повідомляє tochka.

Проте у самої MamaRika такий досвід мається. Вона знає, про що каже:

"Я пам'ятаю себе в такому віці, мабуть у років 16, коли я закохувалася не в тих хлопців. Бачила, як вони фліртують з іншими дівчатами, мені було дуже боляче, але я нічого не могла з цим зробити. І як би я не хотіла розлюбити, моє серце говорило інакше, тому що була маленька і дурненька."

"Дурненька", як і завжди, MamaRika написала разом зі своїм саунд-продюсером Ваньком Клименком. Пісня вийшла напрочуд вдалою - зухвала бомба, виконана в найкращих традиціях фолькового звучання MamaRika та класичного r’n’b.

Мораль пісні "Дурненька" - не забути про хлопців назавжди, а навчитися відрізняти чорне від білого: "Дівчата, прислуховуйтеся до своїх подруг, та любіть в першу чергу себе". MamaRika поганого не порадить.

Крім того, разом із оригінальною версією “Дурненька” вийшов ремікс, над яким працювали DJ Shnaps і DJ Sanya Dymov. Обидва – одні  з найзатребуваніших діджеїв та електронних музикантів України.

Фото: tochka