Новини

Coldplay розчулив новим ліричним кліпом на пісню Daddy

Coldplay розчулив новим ліричним кліпом на пісню Daddy

25
Листопада

Британський рок-гурт Coldplay, який приголомшив фанів відео на пісню Up & Up, випустив новий кліп, пише ТСН.

Музиканти оприлюднили у YouTube анімаційну відеороботу на пісню Daddy. Композиція увійшла до нового альбому Everyday Life. У ліричній пісні Coldplay оспівує тугу дитини за татом, яка постійно його шукає.

"Тату, ти тут? Тату, чому ти втік? Тату, з тобою все добре? Подивися, у нас однакове волосся! І, тату, сьогодні мій день народження. Я хочу сказати лише... Ти дуже далеко", – йдеться у композиції.

В анімаційному ролику дівчинка вночі пливе у човні океаном з ліхтариком. Дитина вправно долає хвилі. Втім, згодом губить весла, а через негоду падає в океан. Дівчинка повільно тоне серед медуз і риб. Невдовзі на дні її рятує синій кит. Він викидає дівчинку у повітря, а звідти малеча успішно падає у судно. Під ранок хвилі прибивають човен до берега. А там її зустрів тато.

Анімаційний кліп неабияк розчулив фанів. У коментарях шанувальники творчості Coldplay написали, що робота вийшла надглибокою.

"Coldplay – не гурт, це – емоція", "Сцена з дівчиною в човні змусила мене плакати", "Моє серце розбите, чудова пісня", – писали захоплені юзери.

Фото: Aardman