Новини

Чуттєва Тіна Кароль у блискучій сукні надихнула новим кліпом “Иди на жизнь”

Чуттєва Тіна Кароль у блискучій сукні надихнула новим кліпом “Иди на жизнь”

26
Листопада

Українська співачка Тіна Кароль презентувала нову відеороботу, повідомляє ТСН.

Артистка зняла кліп на пісню "Иди на жизнь".

Відеокліп співачки наповнений символізмами, які перегукуються зі змістом композиції. Зокрема, у пісні Кароль прагне почути свій внутрішній голос, прислухатися до "дитини, яка є всередині неї".

"Всередині кожного з нас є маленька дитина, голос якої необхідно і важливо чути протягом усього життя. Хто ж пророкує нам долю? Ніхто, доля всередині нас! Ми самі для себе компас та путівник, треба тільки правильно та щиро робити свій вибір по життю", - коментує пісню та кліп Тіна Кароль.

У відео Кароль постала у декількох образах. Зокрема, в епізоді на каліфорнійському узбережжі співачка позувала у білій мереживній сукні із маленькою дівчинкою. Крім того, артистка приміряла ефектну небесну та золоту блискучу сукні.

Знімання кліпу відбулися у Лос-Анджелесі. Режисером стала Polly Pierce, а виконавчим продюсером – Анна Пагава. Фанати оцінили старання команди Тіни Кароль. У коментарях на офіційному YouTube-каналі співачки вони поділилися враженнями від побаченого.

"Така легкість після перегляду", "Скільки ніжності, доброти та мотивації", "У мурашках та сльозах, це неперевершено", – писали захоплені шанувальники.

Фото: скрін з YouTube