Новини

Тендітна ALYOSHA постала у спідньому в новому “космічному” кліпі

Тендітна ALYOSHA постала у спідньому в новому “космічному” кліпі

28
Листопада

Співачка ALYOSHA представила свіже відео на пісню "Планети", пише ТСН.

Цікаво, що на написання пісні виконавицю надихнула зворушлива історія кохання приятельки. За словами співачки, та розповідь породила у її душі дуже різні емоції: від натхнення, щастя і радості до розпачу, розчарування і болю. Глибоке емоційне занурення в цю історію і дало поштовх для створення треку.

"Назва пісні – метафоричний образ двох несхожих світів, чоловічого і жіночого. Я порівняла ці дві протилежності з планетами, які обертаються на різних орбітах, їх тягне один до одного, але орбіти ніде не перетинаються. Це кохання, якому не судилося бути таким, яким ми звикли його сприймати, а кохання на відстані! Ось так, все життя кохаєш людину, з якою не можеш бути разом", – прокоментувала ALYOSHA.

Над візуалізацією синглу працювала команда на чолі з режисеркою Інною Грабар. Аби передати ідею поринання у думки співачки, знімальна група впродовж доби будувала конструкцію з екранів, яка ставила на меті відтворити 3D простір.

Загалом знімальний процес зайняв 17 годин. За цей час артистка змінила п’ять образів, які стали алегорією думок, ідей та вражень, у які ми "вдягаємось" впродовж дня.

"Я би назвала цю роботу – "Куди приводять наші мрії", бо саме про це ми розповідаємо в кліпі. Головний акцент – на артистці. Мені подобається розкривати багатогранність ALYOSHA та з кожною роботою бачити її все глибшою. Але, нехай глядач відчує щось своє, для нього ми залишаємо три крапки", – прокоментувала режисерка кліпу Інна Грабар. 

Фото: Вести