Новини

Учасник “Голосу країни-5” випустив різдвяний кавер на колядку

Учасник “Голосу країни-5” випустив різдвяний кавер на колядку

08
Січня

Учасник "Голосу країни-5" і номінант музичної премії YUNA-2017 DIMA LIBRA разом з українським саундпродюсером HORIZON (Микита Медведєв) представили різдвяний кавер на маловідому колядку "У зеленім лісі", пише tochka.

Ідея створити святкову пісню прийшла в голову Микиті.

"Я відчував, що повинен приєднатися до святкування саме через музику, тому запропонував Дмитру зробити спільний трек. Діма, не роздумуючи, погодився. Мені хотілося зробити щось незвичайне зі звичним. Так було ще цікавіше при роботі над піснею",- розповів Микита Мєдвєдєв

Творчий дует DIMA LIBRA і HORIZON вже випустили кілька спільних синглів, міні-альбом та відеокліп - все це авторська музика хлопців. Різдвяний реліз - їх перший спільний кавер.

"Я щиро люблю різдвяну музику - українську або західну, не важливо. Для мене це особлива музика - повна добра, світла і надії. І я вже працював в цьому напрямку раніше. Тому ідея Микити мені здалася досить актуальною. Але мені не хотілося переспівувати вже відомий різдвяний хіт. Згадавши кілька колядок, я зупинився на цій, і не шкодую",- зізнався DIMA LIBRA

Над обкладинкою синглу працювала українська художниця - Марія Шеремет. Вона спеціально для цієї пісні створила витинанку, яку за допомогою гри світла і камери перетворила в прекрасну обкладинку, якою пишаються музиканти.

Фото: tochka