Новини

Макс Барських зняв кліп за $ 180 000

Макс Барських зняв кліп за $ 180 000

10
Лютого

Популярний співак Макс Барських, який півтора року не тішив шанувальників новими кліпами, наразі представив один з наймасштабніших кінокліпів, знятих останнім часом в Україні, пише ТСН.

Артист презентував свроєрідний відео-маніфест на пісню "Лей, не жалей", в якому виступив проти соціальних упереджень і закликав до свободи самовираження.

"Кліп "Лей, не жалей" сповнений духом культового нічного клубу Studio 54, який свого часу був викликом суспільним нормам і шаблонному світогляду. У стінах цього закладу збиралися найяскравіші зірки та ідоли 80-х від Енді Воргола і Майкла Джексона, Дональда Трампа та Девіда Бові до простого відвідувача. Путівкою до цього клубу була сміливість, яскравість і неординарність", - пояснив ідею відео артист.

За словами Барських, кліп, режисером якого став Алан Бадоєв, - це виклик будням, маніфест проти чужих суджень.

"Ми унікальні, в кожному з нас криється яскравий і неповторний світ. Не бійтеся його показувати і ніколи не забувайте, хто ви є, незважаючи на вік, походження, колір шкіри... І тоді будні перетворяться на п'ятницю, де кожен з вас - найяскравіша зірка", - прокоментував прем'єру музикант.

Дотримуючись головної ідеї кліпу, нове відео Барських створене з кіноцитат культових фільмів з графікою ексцентричних блокбастерів 90-х, які надихають артиста з самого дитинства. У кожному епізоді кліпу артист постає у яскравих вбраннях, схожих на ті, у яких він нещодавно знімався для азербайджанського глянцю.

Зауважимо, що для того, щоб відзняти святкову феєрію в новій відео роботі Макса, Алану Бадоєву знадобилося 40 акторів, більш ніж 50 костюмів, 200 квадратних метрів декорацій, піротехніка, акробатичні трюки, пневматичні руйнування, 40 годин знімань і бюджет в 180 тисяч доларів. 

Фото: скрін з YouTube