Новини

Торнадо почуттів і любовної пристрасті в новому кліпі Alyosha & Vlad Darwin

Торнадо почуттів і любовної пристрасті в новому кліпі Alyosha & Vlad Darwin

10
Лютого

Дует Alyosha та , який нещодавно після семирічної паузи представили спільну роботу на пісню "Пірнай", наразі випустили новий пристрасний кліп, пише ТСН.

Артисти потішили фанів відеороботою на пісню "Торнадо", яка була відзнята в пустелі Об’єднаних Арабських Еміратів.

"Знімання відбувалися і з землі, і з повітря. Ми хотіли передати масштаб почуттів, які живуть в серцях закоханих, тому обрали саме пустелю — величезний відкритий простір. "Торнадо" — це палкі почуття, цікаві образи, захопливі краєвиди. Alyosha з ніжної й тендітної музи кліпу "Пірнай" перетвориться на шаманку. Вона чаклує, і ви в цьому переконаєтеся. Мені дійсно подобається перевтілення Alyosha в цьому відео", - зізнався Vlad Darwin.

У кліпі Alyosha та Vlad Darwin уособлюють Жіноче і Чоловіче начало. За сюжетом відео, закохані рухаються у безмежній пустелі одне одному на зустріч, орієнтуючись виключно на свої відчуття. Дорогою вони звільняються від всього зайвого, знімають з себе верхній одяг — все, що заважає бути у гармонії з цим простором. Під час зближення навколо головних героїв просто із землі народжується нове життя — чесна енергія любові, яка створена самою природою.

Цікавим елементом у кліпі стали закохані пари, які передали всю пристрасть шалених емоцій кохання. У вирі почуттів та в обіймах пустелі, дівчата та хлопці пристрасно обіймаються, цілуються, зривають одне з одного одяг, демонструючи справжнє торнадо почуттів у палкій пустелі.

В момент, коли Alyosha та Vlad Darwin опиняються за кілька кроків один від одного, всі люди навколо них перетворюються на біле сяйво й зникають. А у долонях героїв з’являється Сіріус — зірка, що вказує шлях до спільного майбутнього.

"З настанням ночі ми втрачаємо орієнтир, куди рухатися далі. Люди у пустелі розчиняються для того, щоб вночі вказати головним героям відео шлях одне до одного. Коли вони розсипаються, вони освітлюють шлях для Vlad Darwin, шлях для Alyosha, яких він, у підсумку, приводить одне до одного", - прокоментувала роботу режисерка кліпу Інна Грабар.

"Коли закохуєшся, в душі виникають вітри сумніву і сподівань. Лише потім настане спокій і народиться нове сонце. А створення цього Всесвіту починається зі справжнього торнадо.  До того як стихнути, воно або дасть народження новому, або зруйнує наявне. Тож нехай всі ваші торнадо проходять за вікном, коли ви у спокої та безпеці, а між вами лише кохання", - зауважила Alyosha. 

Фото: М1