Новини

Джамала і alyona alyona презентували кліп на ще одну дуетну пісню

Джамала і alyona alyona презентували кліп на ще одну дуетну пісню

12
Лютого

Дві українські затребувані зірки Jamala та alyona alyona, які у грудні представили першу спільну роботу - "Забирай", наразі знову порадували шанувальників спільною творчістю, пише ТСН.

Співачки презентували кліп на нову пісню "Жалі", музику до якої написала Джамала, а текст - це результат спільної творчості Джамали, alyona alyona, Тетяни Мілімко і Володимира Макарівського.

"Це пісня про жалі. Всі книги про досягнення успіху, шляху до мрії, які я читала, починаються з думки про те, що важливо не шкодувати про минуле, а рухатися вперед. Жалі, думки про помилки автоматично тягнуть тебе назад. Важливо не зациклюватися на них. Переможець не той, хто весь час виграє, а той, хто ніколи не здається. Ідея пісні і мелодія прийшли до мене дуже швидко, протягом декількох хвилин. В середині композиції мені захотілося додати хіп-хоп частину - в кращих традиціях Кендрика Ламара, душевну і зі змістом. Я запропонувала написати і виконати її alyona alyona, оскільки поважаю і люблю її творчість. Крім того, у нас вже є позитивний досвід спільної роботи - трек "Забирай", що вийшов в кінці минулого року", - прокоментувала Jamala нову роботу. 

Фото: Корреспондент.net