Новини

MamaRika вийшла заміж: співачка присягнулася у вічному коханні піснею “Maemo”

MamaRika вийшла заміж: співачка присягнулася у вічному коханні піснею “Maemo”

18
Березня

"Цінувати тих, хто поруч", - головний посил нового треку MamaRika "Maemo", який вийшов разом з кліпом-зізнанням: співачка нарешті вийшла заміж за Сергія Середу! Про це повідомляє tochka.

Весілля відбулося в режимі повної таємності, тому що пара прийняла рішення, що ця подія тільки для них двох.

"Ми вирішили сховатися від усіх та втекти на острів. Це було принципово важливо для того, щоб нас ніщо не відволікало і ми належали тільки один одному",- пояснює MamaRika.

Церемонія пройшла на безлюдному пляжі острова Панган (Таїланд). Із присутніх був тільки місцевий тайський житель, який провів таїнство обміну клятвами.

"Все пройшло дуже романтично і дуже інтимно, я проридала всю церемонію. Після цього ми дуже зблизилися і наші відносини стали ще більш трепетними та піднесеними. Прийшло усвідомлення, що потрібно берегти цей дар, який нам подарував Бог",- відверто каже співачка.

На нареченій була біла мереживна сукня в стилі бохо від італійського бренду Tina Valerdi, а на нареченому - легкий лляний костюм. Обидва провели церемонію і обмінялися клятвами вічної любові, стоячи босоніж на білосніжному піску на березі Сіамської затоки.

Зйомки кліпу пройшли в форматі абсолютної спонтанності: за щасливим збігом обставин молодята дізналися, що в той же час в Таїланді будуть відпочивати їхні друзі, які і виступили режисерами, операторами та стилістами - Максим Дорошенко та Яна Лєскова.

"Нашою маленькою, але дуже продуктивною командою ми в довільній формі шукали локації і зйомки проходили не перешкоджаючи медовому місяцю. Вся магія кліпу була в тому, що, по суті, знімальна група просто підглядала за нами, тому все виглядає максимально органічно. Ми не намагалися бути кимось і грати ролі, тому відео вийшло таким романтичним і особистим. А пісня "Maemo" з'явилася задовго до весілля, вона стала передвісником нашої церемонії і ми зрозуміли, що все не випадково",- розповідає співачка.

Головний меседж пісні, за словами самої MamaRika: 

"Ми повинні цінувати те, що у нас є в даний момент, і берегти це. А головне - людей поруч. А коли ви додивитеся кліп до кінця, то побачите невеличкий сюрприз - реальний кадр з нашого весілля!"- зізналася артистка.

Фото: Новое Время