Новини

Alina Pash присвятила новий сингл хейтерам — Vysokomirni

Alina Pash присвятила новий сингл хейтерам — Vysokomirni

26
Березня

"З давніх часів туга і печаль приводили українців до марного ремесла витонченого хейтерства. Адже замість того, щоб займатися справою і вдосконалювати свої навички, можна просто лежати на печі і писати незадоволені коментарі в Інтернеті. Ви точно знаєте таких людей! Вони ледачі і без причини зарозумілі. Енергетичні вампіри, які дряпають душі і серця своїми словами. На них є лише одна управа - #протихейт спіч."

З цих слів стартує новий масштабний челлендж, придуманий і втілений співачкою Alina Pash спільно з відомим київським креативником і поетом Владом Волочай (Kontora.ltd, Katacult), пише tochka.

Озброївшись забійним аргументом "Критикуєш — пропонуй!", Аліна запускає хвилю #протихейт панчів, які немов списи і стріли полетять в пихатих хейтерів, здатних лише засуджувати чужі дії.

В основі челенджу - новий сингл "Vysokomirni". Пісня - конструктор, в якій сама Alina читає лише один куплет, а далі залишає музику і місце для ваших слів. За задумом до челенджу повинні під'єднатися не тільки артисти і музиканти, а й усі охочі. Єдина умова для створення власного куплета - він повинен бути присвячений проблемі образ, цькування і ненависті.  Всього, що дратує і не подобається.

"Негатив і невдоволення краще виплеснути в тексті на біті, ніж в коментарях або за спиною. Тільки тоді буде викид енергії",-  каже Аліна.

Сам трек можна буде завантажити з телеграму Alina Pash. Готове відео слід відправити в телеграм Аліні і опублікувати на своїй сторінці в Instagram з підписом #протихейт, зазначивши в пості @alinapash. Сама Аліна обіцяє викладати найкращі версії треку Vysokomirni в своїх соціальних мережах протягом двох тижнів. Переможець отримає приз: мерч з нового дропа Alina Pash.

"Цим треком я закликаю всіх не стримувати свої емоції і не тримати в собі образу. Навпаки, я пропоную давати відсіч хейтерам. Причому не словами, а ділом. Це зайвий раз доведе, що самі вони крім бла-бла-бла ні на що не здатні",- коментує нову роботу сама співачка.

Аліна закликає шанувальників піклуватися про своє психічне здоров'я, уникаючи токсичного оточення і засудження.

На підтримку синглу також вийшло напіванімаційне відео від продакшн-команди Brosbeat. Арт частиною відео займався — Alexander Derega. Музику для "Vysokomirni" написав виконавець і саунд-продюсер Саша Чеф — учасник хіп-хоп групи VBROS.

Фото: Orest.com.ua