Новини

Нове відео твоєї весни від TVORCHI — “Мова тіла”

Нове відео твоєї весни від TVORCHI — “Мова тіла”

11
Травня

TVORCHI – артисти, чиє ім'я дедалі частіше звучить не лише в українській музичній індустрії, а й за її межами. Після їхньої гучної появи на Нацвідборі "Євробачення" про гурт дізналася Європа, з ним ще ближче познайомилися наші слухачі, пише tochka.

Українець Андрій і нігерієць Джеффрі – два молоді фармацевти з Тернополя, які одного разу познайомилися на вулиці. Тепер вони разом створюють музику, що викликає у публіки захоплення: "Вау, це український гурт?"

У той час, коли всі застрягли в карантинних буднях, гурт TVORCHI презентує відео на один із найпопулярніших треків їхнього другого альбому Disco lights – "Мова тіла".

Це відео – "весна здорової людини", до якої ми звикли: світла, яскрава, наповнена сонцем і коханням. Її тепер так бракує, і саме тому просто зараз – ідеальний момент, щоб "Мова тіла" стала для вас справжнім трампліном весняних емоцій.

Відеоробота, режисером якої став Андрій Лагутін, була відзнята ще минулої осені в Києві. Зйомки тривали два дні й охопили п’ять локацій: стадіон КПІ, стоянка біля метро "Олімпійська", парк на Дорогожичах, відкритий баскетбольний майданчик та звичайний шкільний спортзал.

"Гурт TVORCHI робить дуже стильну музику, і це хотілося підкреслити відеороботою. "Мова тіла" – це дуже яскравий, сонячний трек. Коли я почув його вперше, відразу побачив жовтий колір. Саме ця згадка й переросла в подальшу стилістику відеороботи. Хотів досягнути чистого зображення, щоб не було нічого зайвого: ні кольорів, ні інформації",- розповідає режисер Андрій Лагутін.

TVORCHI зараз працюють над третім альбомом, запис якого відбувається дистанційно. Кожен з музикантів записує свої партії у себе вдома: Андрій і Джеффрі вперше у своїй музичній кар’єрі свідомо відмовилися від студійних умов задля дотримання режиму ізоляції.

Фото: IVONA bigmir