Новини

Закохана Настя Каменських показала романтичні фото та відео з Потапом у новому кліпі

Закохана Настя Каменських показала романтичні фото та відео з Потапом у новому кліпі

19
Травня

Українська співачка Настя Каменських порадувала прихильників випуском нової відеороботи на композицію "Воспоминания", пише ТСН.

Це романтична історія спогадів співачки, яка створена з архівних фото, відео та великого кохання. На створення такої відеороботи співачку надихнули приємні спогади, які нахлинули при перегляді старих фото і відео у телефоні. Кліп співачка зняла сама у дворі власного будинку.

"Одного затишного вечора я переглядала фото в телефоні. Щасливі посмішки, сонячні дні і романтика мене так надихнули, що я захотіла створити з усього цього невеличкий фільм спогадів. Щоб прожити ті відчуття ще раз", - зазначила NK.

У кліпі зібрані кадри з романтичних подорожей співачки з чоловіком. За словами NK, зберігати такі моменти не тільки в пам'яті, але і на фото, відео або в якихось сувенірах для неї дуже важливо.

"Я люблю і ціную кожен день свого життя. Тому обов'язково зберігаю свої життєві події в фото, відео або якихось предметах. У мене є особливе місце, де я зберігаю всі флешки, старі телефони - так звана скринька спогадів. Я можу відкрити її в будь-який момент і з посмішкою і теплом в серці прожити ті щасливі моменти знову і знову", - додала артистка.

NK - справжня дівчина-космополіт. Вона народилася в Україні, росла в італійському Неаполі, подорожувала з гастролями по всьому світу. А сьогодні її треки підкорюють чарти Латинської Америки, Іспанії, Італії, Румунії, Туреччини та навіть Індії. І в своєму кліпі співачка зібрала колаж із найбільш знакових поїздок в улюблені країни, де особливе місце зайняла Італія.

"З Італією у мене особливий зв'язок. Ця країна в моєму серці назавжди, адже саме з нею пов'язані яскраві спогади мого дитинства. Я росла в Неаполі і з великою цікавістю вже з малечку знайомилася з країною. Мені вона досить близька: їхній темперамент, любов до життя, відкритість, щирість. Італійці - неймовірні. І ми з Льошею дуже любимо подорожувати Італією, повертатися туди знову і знову і дивуватися щоразу, як країна відкривається по-новому", - прокоментувала Настя. 

Фото: Сплетник