Новини

#ПОСЕКРЕТУ: Макс Барських презентував саундтрек твого літа у стилі 90-х

#ПОСЕКРЕТУ: Макс Барських презентував саундтрек твого літа у стилі 90-х

19
Травня

Популярний співак Макс Барських порадував своїх фанатів новою піснею та кліпом до неї, пише ТСН.

На офіційному YouTube-каналі артиста, який тільки нещодавно записав драйвовий ремікс на пісню "Лей, не жалей", відбулась прем'єра відео на пісню "По секрету".

Лейтмотивом нового синглу виконавця звучить визнання жіночої краси, як найвищої сили природи.

"Піснею і кліпом мені хотілося створити портрет сучасної жінки, підкреслити його багатогранність, різнохарактерність: від юної спокусливої Лоліти до яскравої фурії", - прокоментував свою нову роботу Барських.

Щоб екранізувати багатогранність і унікальність жіночого портрета, за місяць до старту знімань Барських анонсував міжнародний кастинг, в рамках якого понад 100 дівчат-моделей з різних країн боролися за своє місце в майбутній відеороботі.

"Ми шукали не просто модельну зовнішність, нам був цікавий характер жінки. Я спочатку задумав відео в стилі знаменитих кліпів Джорджа Майкла з топ моделями 90-х. Саме з цієї причини ми запросили Анну Богдан - нашу музу і близьку душу, а також дуже талановитого режисера до створення збірного відео образу", - зауважив режисер відеороботи Алан Бадоєв.

Зазанчається, що практично вся робота над створенням нового відео від першого дня кастингу до постпродакшену фінального кадру проходила в режимі онлайн між Києвом і Лос-Анджелесом, а сам знімальний процес зайняв чотири доби. Технічною особливістю кліпу є той факт, що весь матеріал відзнятий на вінтажну кінокамеру 8 mm.

"По секрету" - став четвертим треком з шостого повноформатного альбому Барських "1990".

Фото: Сова