Новини

З перших нот до мурашок: KHAYAT випустив пісню “Говорила”

З перших нот до мурашок: KHAYAT випустив пісню “Говорила”

29
Травня

KHAYAT презентував нову композицію "Говорила". Це перша робота співака після участі у національному відборі на Євробачення-2020, пише tochka.

"Ця пісня лежала у шухляді понад рік. Був текст, але я не знав у якій музичній формі його подати. У цій композиції я виступаю оповідачем. Це збірна історія, натхненна фольклором та літературою, певними кіноісторіями",- заявив KHAYAT.

Окрім того, це перший авторський трек KHAYAT, де звучить акордеон. Саме цьому інструментові виконавець присвятив 10 років творчого життя. 

Говорила – пісня про дівчину, яка була занадто довірливою та велелюбною і через це втратила свою гідність.

KHAYAT (Андрій Хайат) — нове дихання української музики. Суперфіналіст 9 сезону шоу "Голос країни" та фіналіст Нацвідбору на Євробачення-2020, а також номінант премії YUNA-2020 у категорії “Відкриття року”. 

Влітку 2019 року випустив дебютний альбом KHMIL’, у якому поєднав електронну музику, звуки повсякденного життя та народний вокал.  А у серпні став фіналістом масштабного проєкту "Українська пісня" (Ukrainian Song Project). На великому звітному концерті на "Арена Львів" KHAYAT був названий переможцем за версією глядачів. 

Любов до фолку у KHAYAT з'явилася ще в дитинстві, а в юнацькому віці він став цікавитися арабською культурою. Його творчість для тих, хто любить експериментувати і ризикувати. 

Фото: Best People Club