Новини

“Оновлена”: DILEMMA презентувала україномовний хіт твого літа

“Оновлена”: DILEMMA презентувала україномовний хіт твого літа

29
Травня

Відбувся реліз нової пісні DILEMMA "Оновлена". Трек можна завантажити на всіх стрімінгових майданчиках, а також послухати на YouTube Music, пише tochka.

"Композиція "Оновлена" не тільки про перезавантаження, а й про нову стадію почуттів. Після карантинних домашніх буднів багато чого переосмислили, а пари особливо. Найстійкіші вистояли, а самі закохані ще краще пізнали своїх половинок",- діляться учасники колективу.

"Оновлена" — довгоочікуваний реліз для шанувальників. Ця пісня повинна була вийти ще до карантину, але в цей період музиканти вирішили підтримати всіх, хто залишився вдома, тематичним треком "Скукота".  

У Мережі слухачі називають трек "Оновлена" справжнім літнім суперхітом. До речі, сюжет композиції побудований на особистій love-story солістки групи Nika Manika:

"Ця пісня для мене особлива! Тому що в ній історія мого життя. Всі ті емоції, які я особисто пережила. У любові буває друге дихання, — перевірено!"

"Навіть при відсутності концертів і виступів жоден наш артист лейбла Kontamarka не брав творчу паузу. DILEMMA продовжує випускати музичний контент, знімає кліпи вдома. Завдяки послабленим карантинним заходам, вони знову повернулися в студію, а отже і для пляжних вечірок обов'язково буде танцювальна новинка",- каже продюсер Олександр Порядченко.

Фото: tochka