Новини

“Музика для поцілунків”: Наталя Могилевська подарувала альбом для романтичних побачень

“Музика для поцілунків”: Наталя Могилевська подарувала альбом для романтичних побачень

02
Червня

Нещодавно співачка Наталя Могилевська виклала провокаційне фото у білому костюмі на голе тіло і заявила, що почала життя з нової сторінки і подивилася на все новим поглядом, у тому числі й свою творчість. Тепер вона оголосила про прем'єру свого "карантинного альбому" під назвою "Любов — то велика сила", пише tochka.

Всіма улюблені голд хіти співачки записані з оркестром у стилі джаз і lounge edition. "Місяць по небу ходить", "В Києві осінь", "Покохала" і "Відправила меседж" можна буде почути в ITunes вже у червні, а "Відірватись від землі" прямо зараз доступна для прослуховування на YouTube каналі артистки.

"Я не знаю, які у вас романтичні фантазії, але мої мрії про побачення завжди у стилі джаз. І якщо я уявляю собі вечерю при свічках, я хочу, щоб мій чоловік запросив мене під м'яку, ніжну босанову з прохолодними дудками у жаркій пустелі. Саме цією красою і ніжністю просочений альбом, який я дарую до літа всім українцям для романтичних побачень. Музика для поцілунків і для ваших зустрічей. Я запрошую вас провести свій літній вечір зі мною smile",- запрошує всіх артистка.

Фото: Лига.Досье - LIGA.net