Новини

Війни, голод і бідність: все, про що потрібно замислитися у соціально-відвертому треку alyona alyona

Війни, голод і бідність: все, про що потрібно замислитися у соціально-відвертому треку alyona alyona

20
Липня

Популярна українська реперка alyona alyona потішила фанів новою роботою, пише ТСН.

Так, артистка випустила кліп на трек "Тихо діти сплять". Зірка зачитала про проблеми людства, а у соціальному відео показала забруднений Балі, пожежі в Австралії, війни та Прип’ять.

"Ми всі прийшли в цей світ, щоб служити йому і робити його кращим. Але нині навіть те, що не потребує вдосконалення, ми нищимо, не думаючи про наслідки",- написала артистка.

Знімання кліпу відбулося на Балі. alyona alyona  пригадала, що берегові лінії були вистелені пластиком з океану, сміття було скрізь. Зірка зазначила, що в українських річках також плавають відходи, лісосмуги встелені сміттям, на полях майорять принесені вітром пакети.

"Я не хочу жити і бачити це далі! Ера споживачів, бажаючих використовувати все навколо, щоб отримати кайф і спростити собі життя. Ми забули, що для справжнього щастя нам не треба так багато, що ні одне зовнішнє благо не замінить внутрішню порожнечу, забули про те, що всі земні ресурси не безкінечні. Проте, краще пізно, ніж ніколи. Не важливо, де ти живеш, який в тебе колір шкіри чи розріз очей, на якій мові ти розмовляєш.. Важливо те, що кожен чоловік і жінка можуть залишити для наступних поколінь, який покажуть приклад, що можуть зробити саме зараз, поки діти сплять",- поділилася реп-виконавиця

Фанати знаменитості були в захопленні від новинки кумира. Своїм враженням юзери поділилися в коментарях під кліпом.

Фото: Уніан