Новини

Love is Freedom: МЯТА в колаборації з Артемом Пивоваровим презентувала сингл

Love is Freedom: МЯТА в колаборації з Артемом Пивоваровим презентувала сингл

24
Липня

Співачка МЯТА презентує сингл "Love is Freedom". Пісня особлива, адже народжена творчістю двох талановитих артистів співачки МЯТИ та виконавця, музичного продюсера — Артема Пивоварова, пише tochka.

"Коли Артем показав мені пісню "Love is Freedom", я відчула, що це той матеріал, який я хочу виконувати. Пісня гармонійна зі мною і з тим, що в мене в душі, саме в цей період мого життя. Зараз в мене відбувається багато змін, оновлення і цей трек наче підсумок моїх відчуттів. Артем Пивоваров дуже талановитий автор пісень, виконавець, це була надзвичайно цікава співпраця, яка надихнула мене",- розповідає МЯТА.

Створювалася та записувалась пісня "Love is Freedom" у період самоізоляції світу, позбавлення умовно свободи та зміни поглядів людей, саме тому в ній закладений глибокий сенс:

"Цінність та любов свободи ми відчуваємо лише тоді, коли нас її позбавляють, у всіх сенсах цього слова. Та коли ми її знову відчуваємо, то здається, насолоді немає меж, ми наче вдихаємо щось нове, дихаємо на повні груди. Насправді, щастя в простих речах, просто потрібно озирнутися по сторонах, побачити, що світ навколо прекрасний, і важливо радіти життю та насолоджуватися ним",- говорить співачка МЯТА.

Саме тому презентація цієї пісні відбувається в період відновлення, який зараз переживає світ.

На пісню "Love is Freedom" МЯТА відзняла відеокліп у стилі фешн. У кліпі взяли участь українські моделі, які стали популярними за кордоном. Також у відео весь одяг та костюми лише українських дизайнерів. 

Фото: 112 Україна