Новини

Віра Кекелія і Дуда презентували чуттєвий кліп

Віра Кекелія і Дуда презентували чуттєвий кліп

27
Листопада

Зіркове українське подружжя виконавців Віри Кекелії та Романа Дуди представили чуттєвий кліп до ліричної композиції "Тобі". Про це повідомляє ТСН.

У кліпі Віра і Роман Дуда зіграли пару, яка, перебуваючи в одному будинку, не бачить один одного. Герої заглиблюються у свій внутрішній світ, поки випадковий дотик не змінює їхнє життя, даючи шанс на щастя.

"Через історію в кліпі ми хотіли донести ідею того, що часто люди живуть, не помічаючи інших. Переживаючи свої невдачі, сумніви, концентруючись лише на собі, ми часто втрачаємо можливість стати щасливішими, зустріти "свою" людину і змінити власне життя. А потрібно лише відкритися світові і навчитися помічати прекрасне навколо себе", - говорить співачка. 

Знімання кліпу відбувалися в мальовничих українських Карпатах серед гір і барвистого осіннього лісу. Дуда зізнався, що знімальній групі довелося долати складні погодні умови і сильний холод.

"Пейзажі високо в горах були просто приголомшливими. Такого раніше я не бачив ніколи. Але тумани, ожеледиця вранці і холод ускладнювали знімання. Найскладнішими були сцени у воді. При температурі повітря 2-5 градусів ми знімали в крижаному гірському водоспаді. Потрібно було перебувати там до 20 хвилин. Чесно, зуб на зуб не потрапляв, і навіть гідрокостюм не допомагав", - зауважив Роман.

Режисером-постановником кліпу виступила Леся Подолянко, оператор - Євген Усанов. Автором тексту і музики композиції є Дуда.

 

Фото: скрін з YouTube