Новини

Справжнє “Кунг Фу” від Latexfauna

Справжнє “Кунг Фу” від Latexfauna

28
Листопада

Ще не відзвучали як слід звуки "Космосу", попередньої пісні групи Latexfauna, як команда виносить в ефір свій наступний трек – "Кунг Фу". Про це повідомляє український медіа-сервіс ФДР.

При цьому хлопці діють доволі сміливо, оскільки тривалість композиції майже шість хвилин, що дуже далеко від сучасних радіостандартів, які передбачають, що трек повинен звучати не більше трьох з половиною. У Latexfauna був, звісно, варіант скоротити композицію, але за словами гітариста команди Кості, вони відмовилися це робити. І ось чому:

"Пісня справді така, що якщо з неї щось викинути, то потрібно з неї викидати і щось інше. Вона настільки цілісна, що якщо її просто скоротити – то її просто треба зарізати".

До речі, на відміну від поширеної думки, ієрогліф «Кунг Фу» в китайській мові означає не бойові єдиноборства, а будь-яке  мистецтво, в якому людина може вдосконалюватися. В цьому сенсі музиканти Latexfauna – теж майстри кунг фу, оскільки вони вдосконалюють свою музичну майстерність і саме про це йдеться у їхній композиції. І скоро результати цього вдосконалення ми маємо шанси почути в повноцінному альбомі, який група пише. 

Фото: ivona.bigmir.net