Новини

В світ вийшла дебютна відео-робота Олени Луценко на пісню “Над Україною”

В світ вийшла дебютна відео-робота Олени Луценко на пісню “Над Україною”

29
Листопада

"Над Україною" – перша авторська робота переможниці популярного талант-шоу "Голос Країни" Олени Луценко. Над створенням пісні та відео працювала велика команда професіоналів – MIXO Production. Над зйомками кліпу працювали дві знімальні групи, а екранізувати дебютну роботу Олени Луценко взявся молодий і талановитий режисер Олександр Махач. Для екранізації композиції "Над Україною" було задіяно три локації: музей української архітектури Пирогово, Ботанічний Сад та будівля Бізнес-Центру. Шикарну танцювальну постановку для кліпу зробив національний академічний ансамбль танцю імені Павла Вірського. У відео-роботі "Над Україною" Олена Луценко примірила на себе два образи: традиційної української дівчини й також провела експеримент, який був зовсім неочікуваним для прихильників співачки, – заплела волосся в афрокосички, поєднавши тим самим в одне ціле традиційну та сучасну Україну. Про це повідомляє tochka.net.

"Над Україною" – для мене дуже важлива робота! Перша пісня – це мій перший, але впевнений крок до мрії. В цю роботу було вкладено багато зусиль, не тільки моїх, але й всієї команди, яка мені допомагала. Я люблю Україну та пишаюсь нею. Тому мені би дуже хотілося, щоб ця пісня несла із собою тільки радість, любов та світло",– розповідає співачка.

В ідею кліпу було вкладено поєднання аутентичної України з її сучасністю. Танці серед колон Бізнес-Центру, смілива Олена Луценко, але при цьому традиційний український наряд символізують будівництво та відродження нової України.

"Завдяки цій пісні я заново закохався в свою країну. Я знову усвідомив, яке багатство у нас під ногами. Ця пісня, як відповідь на запитання, чому я тут, а не десь там. Новий образ Олени – це новий сучасний образ України. Молода, гарна, стильна, модна. І в той же час зберегла колорит, традиції, народну самобутність та культуру. На мій погляд, це сучасна народна пісня, яку повинна знати вся країна",– ділиться враженнями відомий музикант та наставник Олени Луценко на шоу "Голос Країни" Сергій Бабкін.

Фото: ХОЧУ.ua