Новини

Zliva Na Pravo презентували новий трек «Дешеве кіно»

Zliva Na Pravo презентували новий трек «Дешеве кіно»

22
Вересня

Команда Zliva Na Pravo написала нову пісню і тут же її записала у студії, щоб видати в ефір. Мова про композицію «Дешеве кіно», історія якої починається ще у 2012-му році, коли музикантам текст пісні подарував їхній друг. Ось як про це згадує лідер Zliva Na Pravo Володимир Ковбель:

«Насправді текст цієї пісні мені подарували, але в той час у нас не доходили руки, щоб її зробити. Текст був, мінімальна мелодія була, але ніякого аранжування особливого не існувало. І тоді ми її так і не зробили. А вже з трансформацією групи, коли ми вже сформувалися як тріо у сучасному складі, ми її переробили і я переписав повністю текст. І від попереднього подарованого вірша залишилася тільки назва «Дешеве кіно».

Зважаючи на те, що фронтмен команди Володимир Ковбель, окрім того, що музикант, ще і професійний актор, то не дивно, що відеокліп на пісню вийшов повноцінним документальним фільмом, хоч і невеликий за обсягом. А сама композиція передує появі наприкінці жовтня повноцінного альбому «Наново», куди потрапить творіння від групи Zliva Na Pravo, пісня  «Дешеве кіно».