Новини

Екс-учасниця «Голос країни» Валентина Таран під псевдонімом Siren презентувала дебютний трек

Екс-учасниця «Голос країни» Валентина Таран під псевдонімом Siren презентувала дебютний трек

23
Вересня

Трек розкриває сучасну історію відносин, коли хлопець скористався почуттями дівчини, закохав у себе і після кинув. Дівчина закохалася і вважає, що вона підвладна лише цьому хлопцю, хоча розуміє, що це пройде, пише Best Music.

«Створення треку припало на карантинні будні. Ми з моїм хлопцем «зловили» натхнення, написали музику, текст, буквально за вечір. Спочатку, ми хотіли передати атмосферу року і 80-их в музичному плані»,- ділитися Siren.

За допомогою музичних стилів, які з'єдналися в цій пісні, Siren передає образи чоловіка і жінки. Стиль 80-их - легка, весела, наївна, закохана дівчина. Рок - мужній, сильний, гордий і часом жорстокий чоловік - такий собі «Bad Boy», який може зробити боляче.

«Я думаю, що кожен, хоча б раз стикався з такою ситуацією. Кожен з нас був кимось кинутий. У цей трек важливо просто вслухатися, зануриться в себе, в глибину своєї підсвідомості, щоб задуматися про якісь глобальні речі, не тільки про відносини між дівчиною і хлопцем»,- розповіла Siren.

Приємний вайб треку ніби переносить в інший всесвіт, де відчуваються 80-ті, рок і сигаретний дим з домішкою духів Hugo Boss.

«Це не просто чергова пісня, це мій дебют, пісня мотивація і я хочу, щоб кожен з вас не переставав вірити в себе, не опускав своєї руки і йшов тільки вперед. Я прожила момент глобальної НЕ віри в себе, але зустріла справжню любов, яка допомогла мені рухатися далі і творити. Тому, якщо вами скористалися, пам'ятайте, далі вас чекає щось світле, ніколи не здавайтеся!», - Siren.

Трек доступний на всіх музичних платформах і на офіційному YouTube-каналі співачки. 

Фото: Best Music