Новини

Знайомимось з україномовним треком від In Signs

Знайомимось з україномовним треком від In Signs

25
Вересня

Столичний гурт In Signs випустив перший україномовний сингл під назвою «Злива», до цього бенд випускав музичний матеріал виключно англійською мовою, пишуть Нотатки.

За словами фронтмена In Signs Арсена, цей трек народився у результаті поєднання та перекладу двох інших композицій з його особистої «творчої шухляди». Дані пісні взагалі не розглядалися в контексті репертуару In Signs, але, все ж таки, потрапили до нього, хай і в такому видозміненому стані. Варто зазначити, що новий трек «Злива» відчутно вирізняється з-поміж інших пісень In Signs.

«Це перший наш трек українською. Такого міксу ви не чекали від нас. Дуже сподіваємось на вашу підтримку, від українського треку не знаємо чого очікувати. Ця пісня має назву «Злива», над нею ми працювали відразу на двох студіях: Bobina Records та VD Sound. У разі успішного відгуку про україномовний трек, ми почнемо записувати та продюсувати альбом українською. У ньому не буде звичного альтернативного року та пост-гранжу. Україномовні треки ми би хотіли зробити дещо простішими, а от англомовні тримати в жанрі пост-гранж з потужними приспівами», – коментують учасники In Signs.

Ознайомитися зі «Зливою» та додати її до своєї медіа-бібліотеки можна за допомогою більшості відомих онлайн-сервісів. 

Фото: Podcaster