Новини

Жест у відповідь: TAMERLAN релізить свій перший сольний трек

Жест у відповідь: TAMERLAN релізить свій перший сольний трек

08
Жовтня

Нове амплуа, зухвалий образ… і пауза в дуетній історії TamerlanAlena! Але, лише для того, щоб реалізувати власні творчі пориви. У відповідь Alena Omargalieva, Tamerlan представляє свій перший сольний сингл.

 “Бардак” - позадуетний фіт Тамерлана з автором, композитором і саундпродюсером Сергієм Єрмолаєвим, відомим під сценичним іменем Runstar.

"Це давня задумка, яку не вдалося розгорнути в тандемі TamerlanAlena, виходячи з розбіжоністі у стилістиці дуетного проєкту. І, звичайно, це відповідь Альоні на її сольну історію! До речі, Альона до останнього не знала, що я працювала над своїм треком. Сьогодні вона вперше почула “Бардак”. У нас з нею своя захоплива гра",— коментує Тамерлан.

Новий саунд кардинально відрізняється від знайомого звучання пісень TamerlanAlena. У сольному плаванні Tamerlan з'явився в новому образі з брутальною подачею.

"Була ідея зробити щось пацанське, з новим саундом, яке може бути актуальне сьогодні. Ідея спонтанна, народився трек також спонтанно. З Runstar (Сергієм Єрмолаєвим) ми знайомі понад 10 років, він перший діджей, який створив ремікс на нашу дуетну пісню з Альоною. Текст я написав, поки Runstar їхав до нас у студію записуватись, він буквально народивсьяа мить. Я вважаю, що всі топові і хітові треки народжуються відразу, від емоції, а емоцію не можна шліфувати, тому що це буде вже кіношна постановка",— розповів Тамерлан.

Продюсером і режисером кліпу став сам артист. У прем'єрній роботі він передав власні відчуття і настрій. До того ж це не перша робота артиста, де він виступив у ролі продюсера. При створенні відео використовувалися нові фішки в плані монтажу, кольорокорекції і ефектів.

Зйомки проходили в центрі Києва — на Хрещатику, а в основу відео лягла ідея урбанізму і симбіоз стилів. Лоск зі стріт-артом і свободою вулиць, статусні автомобілі та променад на велосипедах, розкішні хмарочоси і занедбані будівлі. Для створення обкладинки синглу Bardak був запрошений вуличний художник, який написав картину, розміром у декілька метрів.

Фото: Best People Club