Новини

Софія Єгорова презентувала mood video “Ми є любов”

Софія Єгорова презентувала mood video “Ми є любов”

09
Жовтня

На свій день народження Софія Єгорова презентувала яскраве mood video на ремікс "Ми є любов" (створений діджеями Shnaps & Sanya Dymov).

Відео "Ми є любов" — легке, цікаве, створене передати атмосферу всієї пісні — таке ж вільне і танцювальне. За словами Софії, їй хочеться, щоб якомога більше людей впізнало в образах, відтворених нею в mood video, себе в різних життєвих ситуаціях.

"Не потрібно завжди сприймати танці, як заняття або тренування, куди потрібно збиратися, довго готуватися, бути серйозним і знати всі рухи. Можна просто увімкнути музику і стоячи на кухні або посеред вулиці — розслабитися, забути, що хтось дивиться, і отримувати задоволення, кайфуючи від танців. Цією роботою я хочу показати, що в кожному з нас насправді живе кілька особистостей. Головне, щоб кожна з них перебувала в гармонії з собою і з навколишнім світом. Без любові до себе нічого не буде. Якщо у тебе є любов до себе, життя, то тільки тоді можна будувати гармонійні стосунки з хлопцем/дівчиною. В кадрі — три Софії, три різні особистості в одній людині. У кожної з них — свій настрій, свої цілі і наміри, але їх об'єднує любов до життя, кожного моменту, емоцій", — розповіла про нове відео Софія Єгорова.

Фото: Best People Club