Новини

В мережі відбувся реліз дебютного відео нової артистки музичної корпорації MONATIK - NiNO

В мережі відбувся реліз дебютного відео нової артистки музичної корпорації MONATIK - NiNO

12
Жовтня

"Словно цветы" - перша композиція творчого шляху NiNO, яка увійде в її сольний ЕР. Інді-поп артистка поєднує в собі приголомшливі вокальні дані, неповторний тембр голосу, почуття стилю і свіже, нове прочитання музики. Характерна риса дебютної роботи NiNO - щирість, душевність, відкритість, які притаманні і самій артистці.

Назва нового кліпу "Словно цветы" обрана не випадково. Що вкладалося в сенс, зрозуміло зі зворушливого коментаря Дмитра Монатіка в Instagram:

"Перші надії ... Перша закоханість ... Немов перші квіти ... Ніно! Як я тобою пишаюся !!! Я пам'ятаю тебе 11-річною дівчиною, що перемагає в танцювальних та вокальних конкурсах. Таку талановиту і геніальну. Минуло не так багато часу, але ти виросла так швидко, немов квіти... Ти квіти нашої команди!!! Квітни не поспішаючи, розквітай кожну секунду!!! Чесно зізнаюся, у мене таке відчуття, що у моєї дочки сьогодні прем'єра. Переживаю несказанно, так мені хочеться, щоб у тебе все вдалося! Ти розумниця і, безумовно, приклад для наслідування! Нехай квіти проростають!"- написав Монатік.

Фото: Newsyou.info