Новини

Макс Барських презентував альбом суперхітів “1990”

Макс Барських презентував альбом суперхітів “1990”

13
Жовтня

Український співак Макс Барських ще місяць тому анонсував вихід нового альбому.

«1990» - це альбом про особисте артиста, до якого увійшло 12 пісень про кохання.

В альбомі, окрім нових треків, ви можете почути вже знайомі для вас хіти: «Небо льет дождем», «Лей не жалей», «По секрету», «Двоє».

Макс Барських також випустив документальний фільм, який налічує 12 частин. Одна частина – один трек. У цих відео артист розповів історії створення легендарних пісень, а також розкрив власні секрети. Усі відео можна переглянути на офіційному YouTube-каналі артиста.

«Кожен альбом – це капсула часу і вражень. З моменту виходу першого альбому «1:MAX BARSKIH» і до сьогоднішньої ночі, коли виходить новий альбом, пройшло 11 років. Цей довгий проміжок життя пролетів, як один помах вій. Сотні міст, незліченна кількість концертів і ваші голоси, оплески – це незабутньо для мене. Сьогодні хвилююча і приємна ніч. Сьогодні нові історії будуть звучати, щоб відзнайти свої серця», - так у соцмережах артист анонсував прем’єру альбому «1990»

Новий трек-блокбастер Макса під назвою «Армагеддон» з перших секунд розлетівся в соцмережах і отримав статус фаворита в майбутньому релізі платівки. Саме цю пісню артист презентував на своєму сольному концерті у Києві (КВЦ Парковий):

«Армагеддон» - щоранку я прокидаюся з надією, що сьогодні той самий день, коли я знайду свою любов. Ту саму, після якої я усвідомлю, що важливіше для мене більше нічого не існує. Кожен рядок в "Армагеддон" - це мрія і обіцянка самому собі, що я не злякаюсь відповідальності і без краплі сумніву зможу присвятити себе повністю почуттю, зможу розчинитися в людині навіть тоді, коли навколо буде руйнуватися цілий світ», - розповідав про прем'єру артист.

Альбом «1990» доступний на всіх цифрових майданчиках, а також на YouTube.

Фото: Orest