Новини

Українська співачка Анна Буткевич випустила новий трек та одразу кліп на нього

Українська співачка Анна Буткевич випустила новий трек та одразу кліп на нього

15
Жовтня

У своєму новому кліпі Анна Буткевич розповіла про те, що важливо вміти відпускати кохану людину після розставання.

За екранною історією "Перестань мне звонить" криється публічне звернення знаменитої телеведучої, співачки і актриси Анни Буткевич до свого колишнього мужчини, безмовні почуття якого переросли в одержимість.

«Це досить особиста історія для мене, але я вирішила нею поділитися, щоб ми не забували про те, як важливо відпускати людей, - розповідає Анна. - У мене був роман, який, на жаль, не отримав серйозного продовження ... Ми виявилися занадто різними. На жаль, так буває. Це життя. Але чоловік вирішив, що будь-якими способами поверне наші відносини».

Кожна відмова артистки бачитися з чоловіком і давати йому помилкову надію на продовження відносин перетворювала його любов в одержимість. Точкою кипіння для Анни Буткевич стало прислане екс-супутником відео, на якому вона купує продукти в супермаркеті. Тоді у дівчини з'явилася ідея зробити нетривіальне звернення до цієї людини, не називаючи його імені і прізвища. Так, Анна вирішила звернутися до нього максимально голосно, щоб в цей раз точно бути почутою.

«Я не знала, як правильно вчинити в цій ситуації, - зізнається артистка. - З одного боку, я втомилася пояснювати, що між нами все скінчено, а з іншого - розумію, що серцю не накажеш, і потрібно просто перечекати цей період, поки його почуття не охолонуть. Пісня "Перестань мне звонить" з'явилася в стані емоційного потрясіння. Я вирішила її виконати в знак того, що потрібно вміти відпускати людей і керуватися не тільки своїми почуттями», - розповіла Анна.

Лаконічний відеоряд, побудований на грі кольорів і геометричних фігур - творчість режисерів Руслана Махова і Кирила Буняка. Руслан відомий по роботі з MONATIK, групою "Время и Стекло" і на проекті "Голос країни".

«Використання лазера в кліпі, це символ того, наскільки сильні бувають почуття, які пронизують нас наскрізь. Іноді неможливо захистити себе від любові. Ми були раді допомогти Анні донести її меседж», - поділилися режисери.

Оператором став Ілля Михайлусь, а образ того самого нав'язливого колишнього візуалізував актор Назар Грабар.

Фото: РБК