Новини

Анна Трінчер випустила сингл, в якому закликала говорити українською мовою

Анна Трінчер випустила сингл, в якому закликала говорити українською мовою

11
Листопада

Анна Трінчер закликає підлітків говорити українською мовою. На знак цього співачка випустила україномовний сингл "Метелики" і запустила в соціальних мережах челендж #метеликипоукраїнськи, в якому закликала читати вірші українською мовою.

"Мої шанувальники давно чекали пісню українською мовою і зараз, напевно, прийшов її час. "Метелики" – це пісня про перше кохання, таке важливе в житті кожної дівчини, тому що це нові емоції, з якими ще належить навчитися справлятися", - розповідає Анна Трінчер.

Режисерами відео виступили Євгенія Задворна та Анастасія Панконіна, з якими Анна працювала над відео до пісні "Короче, понятно".

Зйомки відео пройшли в роздягальні одного зі спортивних клубів Києва і зайняли більше 7 годин. Відвідувачі спортивного клубу стали безпосередніми учасниками знімального процесу і з цікавістю спостерігали за тим, що відбувається на знімальному майданчику. На майданчику вдалося створити атмосферу американської шкільної роздягальні, сама ж Анна постала в образі школярки-чирлідерші. 

За задумом режисерів основним завданням при роботі над відеокліпом "Метелики" було показати внутрішній стан дівчини, її емоції, переживання першого кохання.

Фото: Люкс ФМ