Новини

Могилевська вийшла заміж за “Дракулу” Чапкіса у новому кліпі на трек “Місяць”

Могилевська вийшла заміж за “Дракулу” Чапкіса у новому кліпі на трек “Місяць”

14
Листопада

Легенда української сцени Наталія Могилевська і блогер Даніель Вегас, який відомий як зірка серіалу "Школа", творець Tik Tok будинку ULove Home, представили спільну колаборацію на легендарну пісню співачки — "Місяць". Відзначимо, що до складу Tik Tok будинку ULove Home входять 12 блогерів-зірок, загальна аудиторія яких складає 20 мільйонів глядачів.

Прем'єра спільної колаборації відбулася у хелловінському ефірі шоу "Танці з зірками", де і сталося гучне весілля Наталі Могилевської та 90-річного хореографа Григорія Чапкіса.

В основі сюжету кліпу розгортається вампірська історія кохання між Графом Дракулою, в ролі якого Григорій Чапкіс, його свитою (українські зірки Тik Tok з ULove Home), графинею Могилевською і священиком, в ролі якого виступив Даніель Вегас.

"В рамках просування пісні "Білий літак" я побувала в гостях у тіктокеров, ми дуже подружилися з ними і вони мені запропонували колаборацію. Я вирішила, що це дуже цікаво, поєднати класичну музичну освіту і сучасний інноваційний підхід у музиці. Вважаю, що Даня Вегас молодий український актор голлівудського рівня і мені дуже хотілося б, щоб режисери і сценаристи українського кіно відзначили його талант, поки його не забрали західні продюсери. Для мене величезна честь зніматися в одному фільмі з легендарним танцюристом, моїм викладачем Григорієм Чапкісом. Наша історія дуже давня, він був моїм учителем ще у 90-х, коли я вчилася в естрадно-цирковій академії, так що в цьому фільмі три покоління артистів",- ділиться Могилевська.

"Я щасливий, що створив ULove Home — потужний ресурс зі своєю аудиторією шанувальників. Він став приводом для знайомства з неймовірно сильною артисткою і людиною — Наталею Могилевською. Колаборація у пісні "Місяць" подарувала нам обмін енергіями і досвідом. Ми вже плануємо випуск наступної спільної роботи",- прокоментував Даніель Вегас.

Фото: TV.ua