Новини

Прем‘єра нової композиції від красивої та стильної співачки Мяти

Прем‘єра нової композиції від красивої та стильної співачки Мяти

17
Листопада

Вже в листопаді співачка Мята презентує сингл, який надасть натхнення, віри в себе та трохи радості у похмурі дні для найпрекраснішої частини людства – жінок. Композиція називається "Стильна та красива", адже, як каже сама співачка, місія кожної жінки – це виглядати доглянуто та вишукано.

Мята вже виконувала пісню "Стильна та Красива" на акустичному концерті наживо у супроводі музикантів у місті Львові. І саме цей трек викликав бурю емоцій та хороші відгуки. 

"Для мене це не просто пісня, це гімн для жінок. Адже кожна жінка протягом життя шукає і змінює стиль і це дає їй можливості бути собою та водночас розвиватися, надихатися та відчувати себе на всі 100%. І врешті-решт жінка має бути щаслива! Я хочу, щоб моя пісня робила жінок сильнішими та давала можливість не засмучуватися, незважаючи ні на що, вірити в себе, адже кожна з нас варта найкращого, кожна з нас "Стильна та Красива", – говорить Мята.

За 2020 рік Мята  отримала міжнародну нагороду на премії «The Artist Awards» в Бухаресті разом з відомим європейським хіт-мейкером Vanotek.

А нещодавній сингл «Love is freedom», який для Мяти написав Артем Пивоваров, займає найвищі рейтинги хіт-парадів на радіостанціях та музичних телеканалах.

Пісня "Стильна та красива" надасть крила та наснаги кожній жінці! Слухайте та поринайте у насолоду і відчуйте, що  щастя у простих речах.

Фото: www.myata.com.ua