Новини

Надя Дорофєєва випустила дебютний кліп на сольний трек Gorit

Надя Дорофєєва випустила дебютний кліп на сольний трек Gorit

20
Листопада

"Gorit" — перша грань сольного проекту DOROFEEVA. Коли падаєш в любов з головою, і ще не знаєш — це до ранку? а може навіть довше? а може назавжди? Цей кліп — відображення того, як я змінилася, і того, яка я зараз. Разом з режисером Таню Муіньо і її командою ми створили історію про естетику і стиль нової DOROFEEVA», — зазначено в підписі до відео.

Музику і текст пісні написала сама Дорофєєва спільно з продюсером Олексієм Потапенком.

Режисером відео стала Таню Муіньо. Вона відома як автор відео для багатьох виконавців, в тому числі Дмитра Монатіка. Спільно вони зняли мюзикл Ритм. Також нещодавно відбулася прем'єра кліпу, який вона зняла для британського виконавця Yungblud. Раніше Муіньо стала автором кліпу для Кетті Перрі на пісню Small Talk.

З нагоди запуску нового проекту зірка влаштувала вдома онлайн-вечірку у прямому ефірі, на якій були присутні близькі друзі та колеги. За словами співачки, при зустрічі вони дотримувалися всіх заходів безпеки і навіть здавалися тести на COVID-19. Звичайно ж, у такий важливий день поруч з Надею були Потап і його колишня дружина Ірина Горова — засновники продюсерського центру MOZGI Entertainment, її чоловік Володимир Дантес та інші друзі.

У кліпі співачка приміряла кілька сміливих образів. На початку кліпу вона з’являється в чорному вініловому костюмі і зі світлим волоссям. Протягом ролика Дорофєєва танцює в білому боді з відкритими стегнами, світлому костюмі з топа і широких штанів, а також облягаючій напівпрозорій сукні.

Фото: The Flow