Новини

Сергій Бабкін з дочкою випустив душевний осінній кліп

Сергій Бабкін з дочкою випустив душевний осінній кліп

21
Листопада

Сергій Бабкін презентував новий трек. Пісня отримала назву Because you love і стала першою англомовною композицією за всю 18-річну кар'єру музиканта.

На створення треку співака надихнула його дочка Веселина. Дівчинка взяла участь у записі пісні та в зйомках душевного mood video. На кадрах ролика, яке опубліковано на YouTube-каналі Бабкіна, музикант з донькою веселяться в осінньому парку та записуються в студії.

"Це особлива прем'єра для мене. Перша англомовна пісня за все моє вісімнадцятилітнє творче життя. Ідея написання пісні належить моїй дочці - Веселині Бабкіній. Саме вона надихнула мене. Складали разом. Вперше в моєму сольному авторському потоці я був не один. Зі мною була моя дочка", - прокоментував музикант.

Сергій Бабкін разом з дружиною Сніжаною також виховують сина Артура, якого танцівниця народила в попередньому шлюбі, і спільного сина Єлисея, якому влітку виповнився один рік. Від першого шлюбу у музиканта є син Ілля. Юнак живе в Канаді разом з мамою та її чоловіком, якого називає батьком.

Фото: Апостроф