Новини

Історія про кохання і розставання: особисті переживання у новому кліпі Samvel “Майя”

Історія про кохання і розставання: особисті переживання у новому кліпі Samvel “Майя”

11
Січня

Український співак і блогер Samvel презентував ще один авторський трек. "Майя" — це лірична історія про кохання і розставання, а також надії і розчарування. Оживаючі статуї, перекриття доріг, і найдорожча модель чоловічих годинників — все це було представлено в новому кліпі Samvel.

"Для мене трек "Майя" — особливий. У кожному рядку — моя душа і особисті переживання. Багато з нас знають, що таке біль від безсилля, коли не можеш втримати поруч свою любов. Я пережив ці почуття. Я згадував і переживав їх знову і знову. Так народилася пісня — про ту, яка назавжди залишиться в моєму серці, як би далеко вона не була. З моменту початку роботи над цим треком пройшло досить багато часу — більше року. Якісь слова, що спочатку здавалися дуже вагомими, ставали дурними і банальними. Текст змінювався знову і знову, з'являлися і зникали ноти. Іноді складалося враження, що вся історія так і залишиться тільки в начерках. Але прийшов той день, коли я почув і зрозумів — це вона, "Майя". Ми з командою настільки надихнулися треком, що відразу ж прийняли рішення знімати відео. У неймовірно короткий термін ми зробили неможливе — від ідеї до втілення пройшло близько двох тижнів. Зйомки були приголомшливими, ми задіяли масу цікавих і талановитих людей — скульптора, гримерів, маленьких акторів. Ми з командою залишилися максимально задоволеними результатом нашої роботи, І дуже сподіваємося, що пісня "Майя" допоможе кожному пережити біль розставання і зберегти своє серце для справжніх почуттів",— говорить Samvel.

"Майя" — третій повноцінний кліп і четверта за рахунком відеоробота співака. Влітку 2020 року Samvel презентував своїм шанувальникам кліп "Ми повторимо" — відео вже набрало більше мільйона переглядів на YouTube.

Фото: Fsetyt.com.ua