Новини

Тіна Кароль випустила скандальний кліп

Тіна Кароль випустила скандальний кліп

12
Лютого

Українська співачка Тіна Кароль випустила довгоочікуваний кліп на пісню "Скандал".

Цей сингл став першим треком з майбутнього альбому виконавиці. Головним змістом пісні "Скандал" Тіна називає звільнення від власних перешкод. Співачка існує в моменті, коли позбавлення від болю минулого дарує свободу майбутньому. Співачка стає жіночною в почуттях і холоднокровною в своїх висновках.

Режисером кліпу виступив Indy Hait.

"Я зняв кліп-перфоманс, де панує не сюжет, а особистість співачки і її дар розповіді великої історії в одній пісні. Спектор емоцій і почуттів відрізняє цю роботу від традиційного уявлення про кліп. Пісні Тіни настільки сильно змінюють життя людей, надихають і творять, наскільки ж чесною вона є зі своїм глядачем. Ми знімали кліп на плівку, щоб зберегти достовірність атмосфери і максимальну чесність кадру. "Скандал" - це історія з відкритим фіналом, кінцівку якого вибирає сам глядач",- прокоментував режисер.

Пісня написана Тіною Кароль в співавторстві з Аркадієм Александровим.

Більшість музичного матеріалу було створено за допомогою синтезаторів і семплів. Сміливе злиття потрійних бітів драм-машини, багатство електронного звуку в сукупності з впізнаваним вокалом співачки.

Використовуючи ненав'язливий поп-мотив, замішаний з естетикою кінця 80-х і початку 90-х, Тіна Кароль звертається до жанру діалогу зі слухачем. Подача вокалу співзвучна з манерою виконання соул-співачок "нульових". 

Фото: ТСН