Новини

Святослав Вакарчук став намальованим котиком у ніжному кліпі “Океану Ельзи”

Святослав Вакарчук став намальованим котиком у ніжному кліпі “Океану Ельзи”

15
Лютого

Гурт "Океан Ельзи", який у грудні випустив видовищний кліп, цього разу потішив прихильників романтичною роботою.

Колектив представив композицію "#БезТебеМенеНема", автором якої став фронтмен "ОЕ" Святослав Вакарчук. Спеціально до треку було створено романтичне анімаційне відео, у якому показане життя двох закоханих намальованих котиків.

Цікаво, що й самі музиканти "Океану Ельзи" у відео постануть в образах намальованих котів.

"В моєму житті дуже багато котів. По-перше, двоє котів у мене вдома, по-друге, я народився у рік Кота. Для мене кіт – це така сакральна тварина. Я пам'ятаю, коли ми зробили цю пісню, вона така танцювальна. Я чомусь собі уявив від самого початку кліп, де коти танцюють на дискотеці. Потім ми зустрілися з молодою, але дуже талановитою мультиплікаторкою Оксаною Курмаз, вона запропонувала таку, трошки "вудіалленівську" історію і ми її зробили. Я дуже радий, що в нас з'явився мультфільм",- прокоментував Вакарчук

Ця пісня є третім треком, який увійде до нового альбому "Океану Ельзи". Водночас Святослав Вакарчук пояснив, чому гурт не квапиться випускати свіжу платівку:

"З альбомом "Океану" треба трошки почекати. Ми свідомо не випускаємо його зараз. Ми хочемо все ж таки дочекатися моменту знову робити великі повноцінні концерти. Щоб, як тільки ти випустив альбом, логічно продовжити великий тур. Їздити на стаідони. Записуємо, готуємося. Поки плануємо, може, восени ми його випустимо, оскільки на наступний рік очікуємо великих концертів",- зазначив музикант.

Фото: АиФ-Украина